MAGAZIN > AUTÓ-MOTOR > Forma 1

Az F150 hasonlít a tavalyira, de az első futamig több helyen megváltozik. Sok helyen rajta van az olasz zászló a neve miatt.
Most megjelenő életrajzi könyvében árulta el az ausztrál, hogy az év utolsó négy nagydíján sérülten indult.
A pontállás harmadik helyéről lett az F1 legfiatalabb bajnoka a német Abu-Dzabiban. Simán nyerte a futamot, az esélyesebb Alonso és Webber lassú volt a vb-címhez. Úgy nyert, mint Raikkönen 2007-ben.
Eső miatt 100 percet csúszott a rajt, Webber kicsúszott, Vettel élről esett ki motorhibával. Hamilton visszajött a vb-be, de Button kiszállt.
A Red Bull kettős győzelemmel megerősítette vb-esélyeit, de az angolok kiszállhattak. A biztonsági kocsitól eltekintve sima futam volt, Hamilton balszerencsével veszített helyet.
Szingapúr — Fer­nando Alonso (29) tanúbizonyságát adta a szingapúri Forma–1-es időmérő edzésen, hogy nem a levegőbe beszélt, amikor azt mondta, számolgathatnak a riválisok, úgyis megnyeri a világbajnokságot.
A spanyol pilóta monzai sikerével versenyben maradt a Forma–1-es világbajnoki címért
Szinte biztosan befejezik időre a dél-koreai Forma-1-es pályát, a hétvégén Karun Chandhok egy tavalyi Red Bull-Renault-val elsőként ki is próbálta.
Három vb-esélyes nem szerzett pontot a zivataros versenyen, a győztes is kicsúszott, de megúszta, így a második Mark Webberrel meglépett a pontversenyben.
Melbourne — Pénzbírsággal megúszta esztelen száguldozását Lewis Hamilton (25). A McLaren Forma–1-es pilótája még márciusban, az ausztrál versenyhétvége alatt nem bírt magával, s Mercedes sportautójával tartott rögtönzött utcai bemutatót – „elfüstölte" a négy kereket, miközben összevissza csúszkált a kocsijával.
Nem baj, ha a néző látja, ha valamit rosszul csinálnak, állítja Martin Whitmarsh, a Vodafone McLaren Mercedes csapatfőnöke. Jelenleg ő viszi a FOTA-t, kerülgeti a provokációkat, barátkozik a Ferrarival, nyit a sajtónak és a szurkolóknak, kezeli a csapatsorrendet. Hungaroringi interjúnk második része.
A Red Bull győzött a Hungaroringen, de a favorit Vettel figyelmetlensége miatt csak harmadik lett. Volt karambol a depóban, leesett kerék, ami eltalált egy szerelőt, a végén Schumacher majdnem a falra szorította Barrichellót. Webber élre állt a világbajnokságban.
A brazil pilóta kijelentette: ha a továbbiakban is második számú versenyzőként tekintenek rá, elhagyja a Forma-1-et
A Ferrari brazil pilótaja a tavalyi Magyar Nagydíjon szenvedett súlyos balesetet