A rendőrség is megerősítette azt a sajtóértesülést, mely szerint Budapesten, a VIII. kerületi Népszínház utcában egy férfi többször nyakon szúrt egy nőt. Az ügyben nyomozás folyik az elkövető felkutatása érdekében.
A Blikk információi szerint szerda este Budapesten, a józsefvárosi Teleki tér közelében, a Népszínház utcában egy férfi nyakon szúrt egy nőt, majd elmenekült.
A helyszínre rövid időn belül rendőrök és mentők is érkeztek.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a lap megkeresésére válaszolva azt közölte, hogy szerdán nem sokkal este háromnegyed 7 előtt a VIII. kerületben, egy utcán egy férfi több alkalommal megszúrta az élettársát. A nőt a mentők kórházba vitték.
A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés kísérlete bűntett gyanúja miatt rendelt el nyomozást, a szükséges nyomozati cselekmények és az elkövető felkutatása folyamatban van.
hirado.hu
Feltöltve: 2025.11.06.
Megnézve: 5