A vizes vébé második csoportmeccsén is sima győzelmett aratott a női válogatott. Lehetett tudni, hogy a franciák nem lesznek ellenfelei a magyaroknak, de még ehhez képest is sima meccset láthattunk: már az első negyedet 7-0-ra hozta a csapat.

Nagyon értékelni a meccsen nincs is mit, végig nagyon magabiztosan játszott a magyar válogatott a teljesen másik ligába tartozó franciákkal szemben, szinte csak az nem ment be, amit nem lőttek rá.

A következő negyedekben is futószalagokon jöttek a gólok, nem nagyon maradt a meccs végére magyar játékos, aki ne lőtt volna gólt, a harmadik negyed végére 20-5 volt az állás.

24-5 lett a zárás, a végén egy nagyon furcsa góllal. 36 magyar lövésből született a 24 gól, míg a franciák 22 próbálkozásából esett be öt találat. A meccsen Keszthelyi Rita négy gólig jutott, hármat lőtt Bujka Barbara, kettőt lőtt Czigány Dóra, Antal Dóra, Szilágyi Dorottya és Tóth Ildikó is.

A csoport másik meccsén Hollandia 20-8-ra verte Japánt, ahogy előre is sejteni lehetett, a hollandok ellen kell majd győzni csütörtökön ahhoz, hogy ne találkozzunk már egy esetleges döntőnél korábban a torna legesélyesebb csapatával, az Egyesült Államokkal.