HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Félmunkát végeztek! Az út közepén hagyták a szemét egy részét

t: 361

Félmunkát végeztek! Az út közepén hagyták a szemét egy részét

Hat héttel a civilek "felfedezése" után elszállították végre a hulladékhegy nagy részét a szentgotthárdi-heiligenkreuzi ipari park osztrák oldaláról - írja a Vas Népe.


Az osztrák bioerőmű közvetlen közelében nagy mennyiségű lakossági hulladékot halmoztak fel egy üres raktárcsarnok mellett. A szeméthegyre szentgotthárdi civil környezetvédők hívták fel a nyilvánosság figyelmét. Az ipari park osztrák ügyvezetője akkor azt mondta, hogy a szemetet, ami tudtuk nélkül érkezett az ipari parkba, hamarosan elszállítják. Mostanáig kellett várni rá, hogy nekiálljanak a takarításnak.

A szemét azonban nem tűnt el teljesen, a korábbinál kisebb mennyiségben, rendezetlenül az út közepére dobálva még mindig van belőle - olvasható a lapban.

hirado

2007.05.10. 10:27

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek