HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Felszámolás fenyegeti az IL Ferrót?

t: 402

Felszámolás fenyegeti az IL Ferrót?

Felszámolási eljárást indít az autós reklámozással foglalkozó IL Ferro Kft.-vel szemben az autók matricázását végző alvállalkozó, mert állítása szerint a cég neki sem fizet, és már több millióval tartozik.

Menyhért Mészáros László, az alvállalkozó képviselője azt mondja, az IL Ferro vezetője a fizetési meghagyásra nem válaszol, küldeményeiket pedig nem veszi át, ezért döntöttek hétfőn úgy, hogy 24 órán belül felszámolást kérnek a cég ellen.

Körmendi Ákos, az IL Ferro ügyvezetője a Népszabadságnak jogtalannak és nevetségesnek mondta az alvállalkozó követeléseit, szerinte köztük csak szóbeli megállapodás köttetett egy hónapja, de a matricázó cég az abban foglaltakat sem teljesítette, így aztán kizártnak tartja, hogy megindulna ellenük a felszámolási eljárás.

Az alvállalkozó ugyanakkor azt állítja, bizonyítani tudja, hogy az utóbbi egy hónapban közel 900 autót matricáztak fel, matricánként néhány ezer forintért.

hirado

2007.05.08. 08:44

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek