HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD

A Gyurcsány-kormány titokban készített alkotmánykoncepciójának preambuluma is hivatkozott a Szent Koronára, és népszavazás helyett parlamenti többséggel erősítette volna meg azt - tudta meg a Magyar Nemzet.
Szigorítani kell az önkormányzati gazdálkodás rendszerét a miniszterelnök szerint.
A szervezet közleményében a rasszista erőszak megelőzésére szólítja fel a rendőrséget.
A politikus szerint az európai szocialista, kommunista és zöld pártok gátlástalan és intoleráns politikát folytatnak. Kövér László a Die Presse című osztrák lapnak nyilatkozott.
Százmillió forintnál is többet költenek autókra és mobilokra, pedig azt ígérték, nem fognak
Az ingyenes tartalmak közé tartoznak majd például a távirati iroda saját forrású hírei és grafikái, valamint a napi sajtófotó-kiadás jelentős része. Ugyanakkor továbbra is lesznek úgynevezett fizetős tartalmak.
A Fidesz frakcióvezetője szerint a jövőben sem lesz lehetőség arra, hogy egyenruhás civil csoportok megjelenésükkel félelemben tartsanak embereket. Lázár emellett rossznak tartja, ha egy házaspár mindét tagja országgyűlési képviselőként ül a parlamentben.
A titkosan kezelt dokumentum 2006-ban készült, mára már nyilvánosan kezelhető lenne, de nem találják.
Morvai Krisztina, a Jobbik EP képviselője és Gaudi-Nagy Tamás országgyűlési képviselő a napokban délvidéken járt, ahol találkoztak a 61 évre elítélt öt temerini fiú hozzátartozóival is, akiknek segítséget ígértek.
Saját forrásból is szerzett testőröket, - saját megfogalmazása szerint úgynevezett személyi biztosítókat - Papcsák Ferenc zuglói polgármester, miután több, életveszélyes fenyegetést kapott. A volt elszámoltatási biztos azt mondta: a polgármesteri hivatal épületén belül is védik, de munkahelyén kívül is kap védelmet.
A fiatalok a családot fontosnak tartják, de később mégsem születnek meg a tervezett gyermekek - mondta a miniszterelnök a uniós tagállamok demográfiai és családügyi minisztereinek informális ülésén.
Martonyi János külügyminiszter a Ma reggelben a magyar EU-elnökség hátralévő félidejéről beszélt, illetve Európa szerepvállalásáról az arab konfliktus kapcsán.
Az idén először az interneten is ki lehet majd tölteni a népszámlálási kérdőívet. Október első két hetében várják vissza a nyomtatványokat.
A Fidesz frakcióvezetője a Ma Reggelben beszélt az önkormányzatok és a lakáshitelesek kilátásairól.
Közel száz módosító javaslat elfogadásáról kezdődik tárgyalás pénteken az Országgyűlésben.

Első  Előző  Következő  Utolsó