HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > ÜZLET > Enyhén erősödött a forint

t: 108

Enyhén erősödött a forint

Enyhén erősödött, 297 forint alatt az euró szerda reggel a bankközi kereskedelemben.

Az eurót 296,90 forint körül jegyezték, míg kedden egész nap 297 forint fölött maradt az árfolyam, sőt késő este a 298 forintot is átlépte. Kereskedők szerint a nemzetközi piacok a spanyol bankrendszer uniós feltőkésítéséről szóló megállapodást követő eufória elmúltával ismét idegesebbek. A figyelem középpontjában változatlanul Görögország és Spanyolország áll, de a piac Olaszországot is szemmel tartja.

A svájci frank 247,26 forinton forgott szerda reggel, míg kedd este 248 forint fölött volt az árfolyam.

A dollár 237,64 forintra csúszott le a kedd esti 238,80 forintról, egy jenért pedig 2,9824 forintot kértek az előző esti 3,0800 után.

Devizapiaci kereskedők szerint a forint árfolyamának alakulását továbbra is alapvetően a nemzetközi hangulat határozza meg.

hirado

2012.06.13. 10:39

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek