
Hétfőn az ország nagy részén gyengén felhős, napos idő várható, az északkeleti tájakon azonban továbbra is előfordulnak borult, párás helyek. Számottevő csapadék nem lesz.
Vasárnap a délnyugati szél időnként megélénkül, majd éjszakától északkelet kivételével északnyugatira fordul, és helyenként megerősödik.
Citromsárga figyelmeztetés
Vasárnap még elsősorban keleten, északkeleten és délnyugaton számíthatunk sűrű ködre, néhol ónos szitálással. Délutántól hétfő reggelig várhatóan csak északkeleten maradnak ködös területek. Az ónos szitálás miatt az ország keleti felére citromsárga figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet +2, -3 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet hétfőn általában 7, 12 fok között valószínű.
hirado
2011.11.27. 18:49