HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > AKTUÁLIS > Negyven városban és faluban nincs áram Szabolcsban

t: 123

Negyven városban és faluban nincs áram Szabolcsban

A megfeszített munka ellenére valószínűleg lesz olyan település, ahol csak reggel lesz újból áram.

A vihar Balkányt, Szakolyt, Bökönyt, és Nyírbátort, valamint ezek térségét érintette a leginkább. Azt még egyenlőre nem lehet tudni, hány megrongált házat kellett eddig lefóliázni - közölte az ügyeletvezető.
A megyében a vasúti közlekedés is akadozik, mert fák dőltek a sínekre Tunyogmatolcs és Fehérgyarmat, valamint Ópályi és Nagydobos között, amelyet a tűzoltók próbálnak meg eltávolítani.

A szabolcsi tűzoltókat miskolci és sátoraljaújhelyi kollégáik segítik, mellettük önkéntes tűzoltó egyesületek kapcsolódtak be a munkába, de még így is kevesen vannak.

Fülöp Gergely, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, hogy a vihar miatti áramkimaradás következtében a magyar-román határon Vállajnál és Csengersimánál szünetel az átléptetés, az utazóknak az ártándi határátkelőt ajánlják. A százados közlése szerint ugyanezen okból Záhonynál is szünetel a határforgalom, Ukrajna felé a beregsurányi határátkelőhely használható.

hirado

2010.06.14. 22:33

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek