HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Tarlós: Budapesten kellene valami összefogás

t: 147

Tarlós: Budapesten kellene valami összefogás

Budapesten kellene valami összefogás – jelentette ki Tarlós István, a Fidesz fővárosi frakcióvezetője a Magyar Televízió Ma Reggel című műsorában.

Arra a kérdésre, hogy tartja-e korábbi ígéretét, miszerint főpolgármesterré választása esetén szocialista alpolgármestert nevez ki, Tarlós azt mondta: ez nem elképzelhetetlen, ha az MSZP-ben az a politikai kör kerül előtérbe, amely most háttérbe szorult.

Arra a felvetésre, hogy Antal Attila kinevezését a BKV élére annak idején a Fidesz is támogatta, a politikus úgy reagált: az ellenzék a fővárosban 24 esetben kezdeményezett vizsgálatokat a BKV kapcsán, ezeket azonban leszavazták a közgyűlésben.

Hozzátette: Antal Attila kinevezése után a szocialisták kivitték a BKV vezérigazgatójáról való döntési jogot egy olyan biztonságba, melyben biztos többségük volt.

Egyébként pedig úgy vélte: a BKV körüli visszaélések nem egyedül Hagyó Miklósnak róhatók fel. Szerinte Demszky Gábor körül „sertepertélt” Steiner Pál, Horváth Csaba és Burány Sándor is, és minden a főpolgármesteri kabinetben dőlt el.

hirado

2010.01.27. 10:53

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek