HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Schmuck: bérből élek

t: 331

Schmuck: bérből élek

Olyanfajta együttműködés, mint ami a 2005-2006-ban az MDF-fel volt, olyat a jelenlegi választásokra nem köt a Tisztelet Társasága – jelentette ki a Magyar Televízió Ma Reggel című műsorában Schmuck Andor, a szervezet vezetője.

Emlékezetes, korábban a Magyar Nemzet adott hírt arról, hogy az MSZDP, az MDF, az SZDSZ, az LMP, a Centrum Párt és az MCF Roma Összefogás Párt is tárgyalni kíván a 142 ezer regisztrált tagot és 820 nyugdíjasklubot tömörítő szerveződéssel.

Schmuck azt mondta: az esetleges együttműködésről a 820 fős klubvezetői tanács határoz majd.

Kérdésre válaszolva elmondta azt is: a Tisztelet Társasága alapszabályában szerepel, hogy a szervezet semmilyen állami forrásra nem pályázik, különböző cégek támogatásából tartja fenn magát. Így ilyen forrásból finanszírozzák az olyan rendezvényeket is, melyeken népszerű előadók lépnek fel.

A Tisztelet Társaságának ügyvivője egyébként cáfolta, hogy tavaly az övé lett volna a legdrágább esküvő. Mint mondta, a Vidámparkban tartották a rendezvényt, ahol szamaragolni lehetett és virslit ehettek a meghívottak. Arra a kérdésre, hogy miből él, azt válaszolta: bérből él, két cégnél dolgozik, a többi közt marketinggel kapcsolatos tanácsokat ad.

hirado

2010.01.04. 09:52

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek