HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > SPORT > Patót nagyon érdekelné a Chelsa ajánlata

t: 913

Patót nagyon érdekelné a Chelsa ajánlata

A Chelsea ajánlata érdekelné az AC Milan fiatal csatárát, Alexandre Patót. A fiatal játékos, így újra csatlakozhatna Carlo Ancelottihoz, aki a szezon végéig a piros-feketéket irányította, majd a londoni kékekhez szerződött.

A 19 éves brazil klasszis eddig mindig azt hangoztatta, hogy hű marad a csapathoz, illetve a szerződéséhez és nem megy sehová. Most azonban úgy tűnik meggondolta magát, és gyakorlatilag arra kérte a Chelsea tulajdonosát, Roman Abramovicsot, hogy igazolja le. "Ancelotti nagyon fontos számomra" - mondta a támadó a Setanta Sports-nak.

"Ő akart engem a Milanhoz szerződtetni, és az ő irányítása alatt váltam igazi játékossá" - magyarázta a klasszis. "Szerződés köt a Milanhoz, de ha a Chelsea hívna, azon nagyon elgondolkoznék" - tette hozzá Pato.

Amióta Ancelotti lett a londoni alakulat menedzsere, a nemzetközi média attól hangos, hogy a csatár hamarosan újra együtt dolgozhat mentorával, mert a Chelsea még a nyáron leigazolja. A piros-feketék alelnöke, Adriano Galliani azonban kijelentette: Pato nem eladó.

A brazil tehetség mellett a Milan középpályása, Gennaro Gattuso is azt mondta: szívesen focizna a Chelsea-ben.

hirado

2009.06.21. 12:30

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek