HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Fidesz választmányi ülés és születésnapi fogadás

t: 94

Fidesz választmányi ülés és születésnapi fogadás

Orbán Viktor pártelnök is felszólal ma a Fidesz országos választmányának ülésén, este pedig ünnepi fogadást tartanak a Fidesz megalakulásának 20. évfordulója alkalmából.


A választmányon elfogadják a Fidesz még tavaly bemutatott programját, és felszólal Navracsics Tibor frakcióvezető is, akinek irányításával készült az Erős Magyarország címet viselő alapprogram.

A Fidesz pártalapítványa, a Polgári Magyarországért Alapítvány este fogadást tart a Fidesz megalakulásának 20. évfordulója alkalmából. Itt Kövér László választmányi elnök mond köszöntőt, és levetítenek egy rövid részletet abból a több mint három órás dokumentumfilmből is, amely a Fidesz 20 évét mutatja be.

Vasárnap hagyományosan a Bibó Kollégiumban ünnepel a Fidesz, ott vágják majd fel a születésnapi tortát.

A Fideszt 1988. március 30-án Budapesten, a Bibó Szakkollégiumban alapította 37 egyetemi és főiskolai hallgató, fiatal értelmiségi.

hirado

2008.03.29. 09:58

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek