HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Draskovics lélekben már felkészült

t: 64

Draskovics lélekben már felkészült

A leendő igazságügyi és rendészeti miniszter lélekben felkészült március 15-re - közölte a Nap-keltében Draskovics Tibor. A miniszterjelölt arról is beszélt, hogy szerinte a politikai erők kezében van minden eszköz az ünnep hangulatának meghatározására.

Draskovics Tibor szerint elenyésző kisebbségben vannak azok, akik március 15-ét nem békésen az utcán sétálgatva, hanem randalírozással szeretnék tölteni, ezért valamennyi politikai erőnek elemi érdeke, hogy egyértelművé tegye melyik oldalon áll.

A miniszterjelölt hangsúlyozta: a rendőrség dolga, hogy megvédje mindenkinek a jogait. Erre nagyon sok eszközük van - mondta -, és miniszterként arra is fogja kérni a rendőri vezetőket, hogy éljenek ezekkel az eszközökkel. Ezek terjedhetnek - tette hozzá - a demonstrációk szervezőivel való részletes egyeztetéstől egészen - szükség esetén - a rendőrség rendelkezésére álló erő bevetéséig.

hirado

2008.02.16. 10:34

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek