HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Kolbernek havi 20 ezerért bérelnek lakást a Várban

t: 161

Kolbernek havi 20 ezerért bérelnek lakást a Várban

Kolber István államtitkárnak a Központi Szolgáltatási Főigazgatóság havi 20 ezer forintért bérel egy kétszobás lakást a Várban - tudta meg a Magyar Hírlap.

A lap szerint a rezsin kívül négyzetméterenként 168 forintot plusz 20 százalékos értéknövekménydíjat kell fizetni a Fortuna utcában található ingatlanért a politikusnak.

A rendkívül kedvező bérleti díjhoz azonban nem csekély, úgynevezett behajtási költség társul. A fővárosban januárban szigorították a védett övezetekbe való behajtás engedélyezését és tarifáit. Az engedélyeket kiadó Parking Kft. tájékoztatása szerint az éves vári belépő 2,338 millió forintba kerül.

Kolber István titkárságán a lapnak azt mondták: az államtitkár csupán a lakás rezsijét állja a KSZF-nek.

hirado

2008.02.15. 09:28

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek