A brit Nemzeti Egészségügyi Szolgálat weblapján arra vonatkozó tanácsokkal szolgálnak az olvasóknak, hogyan tegyék színesebbé megszokottá vált szexuális életüket. A lap minden részletre kiterjedő utasítást közöl arra vonatkozólag, hogy hogyan legyünk a lepedő akrobatái – parnerrel, vagy éppen anélkül.
Dagadozik a nők keble az egyenjogúság bűvöletében. Ám elfelejtkeznek arról, hogy ez a hálószobára is vonatkozik. A szebbik nem szemlátomást erősen hajlik arra, hogy az erotika felelősségét teljes egészében áthárítsa a férfiakra. Pedig ez alapvetően hibás! A férfiak fantáziát és kezdeményezést várnak.
Amikor nem szimplán egy gyors numeráról van szó, hanem egy gondosan előkészített együttlétről, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogyan lehet feldobni a szexet. Ha van egy hűtő, tele finomságokkal, akkor gond letudva