MAGAZINOK > OFF-ROAD / TEREPRALLY > Tereprallye > Sykoraék nyerték a Baja Espana-t

t: 1000

Sykoraék nyerték a Baja Espana-t

A háromnapos verseny Madridban rajtolt július 20-án és Zaragozában ért véget 1300 kilométer megtétele után. A Palik-Darázsi kettős a super speciálon nem autózott túl jó időt, a harmincadik legjobb idővel teljesítették a 4,5 kilométeres szűk pályát. Szombaton reggel már a 12. helyről vágtak neki a versenynek, és végül összetettben a negyedik pozíciót csípték el.

A futamot nagy meglepetésre az a Josef Sykora nyerte meg, aki a magyar versenyeken is többször megfordult már. A Baján egyébként rajthoz állt Zapletal is, aki a Baja Carpatica győztese, és a spanyol körversenyen a pénteki napon még a hetedik helyen állt az összetettben.

A motorosoknál Isidre Esteve, a kamionok mezőnyében pedig az Oliveras által veztett egység diadalmaskodott.